FFP.2S.304.CLAC72
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFP.2S.304.CLAC72
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Foi de date: FFP.2S.304.CLAC72.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFP.2S.304.CLAC72
Număr parc FFP.2S.304.CLAC72 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2762 pcs Fișa cu date FFP.2S.304.CLAC72.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 15A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FFP.2S.304.CLAC72Z
FFP.2S.304.CLAC72Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP