FFA.1S.306.CLAC62
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.1S.306.CLAC62
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.1S.306.CLAC62.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.1S.306.CLAC62
Număr parc FFA.1S.306.CLAC62 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2966 pcs Fișa cu date FFA.1S.306.CLAC62.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 7A
Materiale de contact Brass, Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm)
Materialul din spate, placarea Brass, Chrome Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FFA.1S.306.CLAC62Z
FFA.1S.306.CLAC62Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP