FFA.1S.306.CLAC52
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.1S.306.CLAC52
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.1S.306.CLAC52.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.1S.306.CLAC52
Număr parc FFA.1S.306.CLAC52 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5668 pcs Fișa cu date FFA.1S.306.CLAC52.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 7A
Materiale de contact Brass, Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)