UCR18EVHFSR016
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR18EVHFSR016 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCR18EVHFSR016
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES 0.016 OHM 1% 1/2W 1206
Foi de date: 1.UCR18EVHFSR016.pdf2.UCR18EVHFSR016.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCR18EVHFSR016
Număr parc UCR18EVHFSR016 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES 0.016 OHM 1% 1/2W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 139612 pcs Fișa cu date 1.UCR18EVHFSR016.pdf2.UCR18EVHFSR016.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 0/ +350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie UCR Rezistenţă 16 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM1306DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 16 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film