UCR18EVHFSR013
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR18EVHFSR013 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCR18EVHFSR013
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES 0.013 OHM 1% 1/2W 1206
Foi de date: 1.UCR18EVHFSR013.pdf2.UCR18EVHFSR013.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UCR18EVHFSR013
Număr parc UCR18EVHFSR013 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES 0.013 OHM 1% 1/2W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 430409 pcs Fișa cu date 1.UCR18EVHFSR013.pdf2.UCR18EVHFSR013.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 0/ +350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie UCR Rezistenţă 13 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM1304TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 13 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film