TFZVTR18B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR18B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TFZVTR18B
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului ZENER DIODE
Foi de date: 1.TFZVTR18B.pdf2.TFZVTR18B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TFZVTR18B
Număr parc TFZVTR18B Producător LAPIS Semiconductor
Descriere ZENER DIODE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1435254 pcs Fișa cu date 1.TFZVTR18B.pdf2.TFZVTR18B.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 18V Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323HE Serie -
Putere - Max 500mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Alte nume TFZVTR18BTR
Temperatura de Operare 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 23 Ohms descriere detaliata Zener Diode 18V 500mW ±3% Surface Mount SOD-323HE
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 200nA @ 13V