TFZVTR11B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR11B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TFZVTR11B
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 11V 500MW TUMD2M
Foi de date: 1.TFZVTR11B.pdf2.TFZVTR11B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TFZVTR11B
Număr parc TFZVTR11B Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 11V 500MW TUMD2M Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1506797 pcs Fișa cu date 1.TFZVTR11B.pdf2.TFZVTR11B.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 11V Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor TUMD2M Serie -
Putere - Max 500mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Alte nume TFZVTR11BTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 10 Ohms descriere detaliata Zener Diode 11V 500mW Surface Mount TUMD2M
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 200nA @ 8V