SML-D12D8WT86C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SML-D12D8WT86C
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului EXCELED SERIES CHIP LED
Foi de date: SML-D12D8WT86C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SML-D12D8WT86C
Număr parc SML-D12D8WT86C Producător LAPIS Semiconductor
Descriere EXCELED SERIES CHIP LED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 240324 pcs Fișa cu date SML-D12D8WT86C.pdf
Lungimea de undă - Vârful - Lungimea de undă - dominantă 605nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2.2V Unghi de vedere -
Pachetul dispozitivului furnizor 1608 (0603) Dimensiune / Dimensiune 1.60mm L x 0.80mm W
Serie PicoLED™ ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume SML-D12D8WT86CCT
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Rating 100mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Lens Color Colorless
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 0.65mm
Caracteristici - descriere detaliata Orange 605nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric)
Test curent 10mA configurație -