SML-A12Y8TT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-A12Y8TT86 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SML-A12Y8TT86
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A
Foi de date: SML-A12Y8TT86.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SML-A12Y8TT86
Număr parc SML-A12Y8TT86 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 966241 pcs Fișa cu date SML-A12Y8TT86.pdf
Lungimea de undă - Vârful - Lungimea de undă - dominantă 590nm
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2.2V Unghi de vedere -
Pachetul dispozitivului furnizor 1611(0605) Dimensiune / Dimensiune 1.60mm L x 1.15mm W
Serie EXCELED™ ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, No Lead Alte nume SML-A12Y8TT86P
SML-A12Y8TT86Q
SML-A12Y8TT86R
SML-A12Y8TT86S
Tipul de montare Surface Mount, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating 63mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.55mm Lens Color Colorless
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 0.65mm
Caracteristici - descriere detaliata Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2.2V 2-SMD, No Lead
Test curent 20mA configurație Standard