RQ6E055BNTCR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ6E055BNTCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RQ6E055BNTCR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 30V 5.5A TSMT
Foi de date: 1.RQ6E055BNTCR.pdf2.RQ6E055BNTCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RQ6E055BNTCR
Număr parc RQ6E055BNTCR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 30V 5.5A TSMT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 356018 pcs Fișa cu date 1.RQ6E055BNTCR.pdf2.RQ6E055BNTCR.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TSMT6 (SC-95)
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 5.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1.25W (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Alte nume RQ6E055BNTCRTR
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 355pF @ 15V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 8.6nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata N-Channel 30V 5.5A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95) Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 5.5A (Ta)