RQ6E030ATTCR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ6E030ATTCR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RQ6E030ATTCR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET P-CH 30V 3A TSMT
Foi de date: 1.RQ6E030ATTCR.pdf2.RQ6E030ATTCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RQ6E030ATTCR
Număr parc RQ6E030ATTCR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET P-CH 30V 3A TSMT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 583336 pcs Fișa cu date 1.RQ6E030ATTCR.pdf2.RQ6E030ATTCR.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Tehnologie MOSFET (Metal Oxide)
Pachetul dispozitivului furnizor TSMT6 (SC-95) Serie -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 91 mOhm @ 3A, 10V ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74, SOT-457 Alte nume RQ6E030ATTCRTR
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 240pF @ 15V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 5.4nC @ 10V Tipul FET P-Channel
FET Feature - Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata P-Channel 30V Surface Mount TSMT6 (SC-95) Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C -