RBR3LAM60ATFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR3LAM60ATFTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RBR3LAM60ATFTR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Foi de date: 1.RBR3LAM60ATFTR.pdf2.RBR3LAM60ATFTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RBR3LAM60ATFTR
Număr parc RBR3LAM60ATFTR Producător LAPIS Semiconductor
cantitate valabila 799095 pcs Fișa cu date 1.RBR3LAM60ATFTR.pdf2.RBR3LAM60ATFTR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 660mV @ 3A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 60V
Pachetul dispozitivului furnizor PMDTM Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-128 Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 60V 3A Surface Mount PMDTM Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 60V
Curent - Mediu rectificat (Io) 3A Capacitate @ Vr, F -