RBR3LAM40ATFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR3LAM40ATFTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RBR3LAM40ATFTR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Foi de date: RBR3LAM40ATFTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RBR3LAM40ATFTR
Număr parc RBR3LAM40ATFTR Producător LAPIS Semiconductor
cantitate valabila 201126 pcs Fișa cu date RBR3LAM40ATFTR.pdf
Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V Pachetul dispozitivului furnizor PMDTM
Viteză Fast Recovery = 200mA (Io) Serie Automotive, AEC-Q101
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz SOD-128
Alte nume RBR3LAM40ATFCT Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 40V 3A Surface Mount PMDTM Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50µA @ 40V
Curent - Mediu rectificat (Io) 3A Capacitate @ Vr, F -