RB480Y-40T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB480Y-40T2R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB480Y-40T2R
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V EMD4
Foi de date: 1.RB480Y-40T2R.pdf2.RB480Y-40T2R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
16000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RB480Y-40T2R
Număr parc RB480Y-40T2R Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V EMD4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1105737 pcs Fișa cu date 1.RB480Y-40T2R.pdf2.RB480Y-40T2R.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 550mV @ 100mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor EMD4 Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-75-4, SOT-543 Alte nume RB480Y-40T2RTR
RB480Y40T2R
Temperatura de funcționare - Junction 125°C (Max) Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 2 Independent
descriere detaliata Diode Array 2 Independent Schottky 40V 200mA Surface Mount SC-75-4, SOT-543 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 40V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 200mA Numărul părții de bază RB480Y-40