RB441Q-40T-77
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB441Q-40T-77 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB441Q-40T-77
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 40V 100MA MSD
Foi de date: RB441Q-40T-77.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RB441Q-40T-77
Număr parc RB441Q-40T-77 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 40V 100MA MSD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5104 pcs Fișa cu date RB441Q-40T-77.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 550mV @ 100mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor MSD Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-204AG, DO-34, Axial Temperatura de funcționare - Junction 125°C (Max)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 40V 100mA Through Hole MSD Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 40V
Curent - Mediu rectificat (Io) 100mA Capacitate @ Vr, F 6pF @ 10V, 1MHz