R6008FNJTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6008FNJTL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R6008FNJTL
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 8A LPTS
Foi de date: 1.R6008FNJTL.pdf2.R6008FNJTL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R6008FNJTL
Număr parc R6008FNJTL Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 600V 8A LPTS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48116 pcs Fișa cu date 1.R6008FNJTL.pdf2.R6008FNJTL.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor LPTS
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 4A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 50W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Alte nume R6008FNJTLTR
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 580pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V
descriere detaliata N-Channel 600V 8A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount LPTS Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)