R6007KNX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6007KNX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R6007KNX
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 7A TO220FM
Foi de date: R6007KNX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R6007KNX
Număr parc R6007KNX Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 600V 7A TO220FM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54914 pcs Fișa cu date R6007KNX.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220FM
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 620 mOhm @ 2.4A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 46W (Tc) ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 470pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 14.5nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature Schottky Diode (Isolated) Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V descriere detaliata N-Channel 600V 7A (Tc) 46W (Tc) Through Hole TO-220FM
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)