MCR10ERTF2154
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTF2154 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR10ERTF2154
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 2.15M OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: MCR10ERTF2154.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR10ERTF2154
Număr parc MCR10ERTF2154 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 2.15M OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7093 pcs Fișa cu date MCR10ERTF2154.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie MCR Rezistenţă 2.15 MOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RHM2.15MCHTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.15 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film