MCR10ERTF2103
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTF2103 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR10ERTF2103
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 210K OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: MCR10ERTF2103.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR10ERTF2103
Număr parc MCR10ERTF2103 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 210K OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6063 pcs Fișa cu date MCR10ERTF2103.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie MCR Rezistenţă 210 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RHM210KCHTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 210 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film