KDZVTR3.9B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR3.9B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KDZVTR3.9B
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 3.9V 1W PMDU
Foi de date: 1.KDZVTR3.9B.pdf2.KDZVTR3.9B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KDZVTR3.9B
Număr parc KDZVTR3.9B Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 3.9V 1W PMDU Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 737601 pcs Fișa cu date 1.KDZVTR3.9B.pdf2.KDZVTR3.9B.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor PMDU Serie -
Putere - Max 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume KDZVTR3.9BTR
Temperatura de Operare 150°C Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Zener Diode 3.9V 1W Surface Mount PMDU Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 40µA @ 1V