KDZVTR22B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR22B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KDZVTR22B
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 22V 1W PMDU
Foi de date: 1.KDZVTR22B.pdf2.KDZVTR22B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KDZVTR22B
Număr parc KDZVTR22B Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 22V 1W PMDU Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 685796 pcs Fișa cu date 1.KDZVTR22B.pdf2.KDZVTR22B.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 23.85V Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor PMDU Serie -
Putere - Max 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume KDZVTR22BTR
Temperatura de Operare 150°C Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Zener Diode 23.85V 1W Surface Mount PMDU Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 17V