BD18HA3MEFJ-LBH2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD18HA3MEFJ-LBH2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BD18HA3MEFJ-LBH2
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LIN 1.8V 300MA 8HTSOP-J
Foi de date: 1.BD18HA3MEFJ-LBH2.pdf2.BD18HA3MEFJ-LBH2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BD18HA3MEFJ-LBH2
Număr parc BD18HA3MEFJ-LBH2 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC REG LIN 1.8V 300MA 8HTSOP-J Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 183365 pcs Fișa cu date 1.BD18HA3MEFJ-LBH2.pdf2.BD18HA3MEFJ-LBH2.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.2V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 8V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-HTSOP-J Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Soft Start ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume BD18HA3MEFJ-LBH2TR Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 8-HTSOP-J Curent - aprovizionare (Max) 1.2mA
Curent - ieșire 300mA Caracteristici de control Enable