BD18GA5WEFJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD18GA5WEFJ-E2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BD18GA5WEFJ-E2
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LIN 1.8V 500MA 8HTSOP-J
Foi de date: 1.BD18GA5WEFJ-E2.pdf2.BD18GA5WEFJ-E2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BD18GA5WEFJ-E2
Număr parc BD18GA5WEFJ-E2 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC REG LIN 1.8V 500MA 8HTSOP-J Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 360484 pcs Fișa cu date 1.BD18GA5WEFJ-E2.pdf2.BD18GA5WEFJ-E2.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.9V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 14V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-HTSOP-J Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Soft Start ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume BD18GA5WEFJ-E2TR
BD18GA5WEFJE2
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-HTSOP-J Curent - aprovizionare (Max) 900µA
Curent - Quiescent (Iq) 0.6mA Curent - ieșire 500mA