SFJNL1000155MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFJNL1000155MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 1.5UF 100V AXIAL
Foi de date: SFJNL1000155MX0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFJNL1000155MX0
Număr parc SFJNL1000155MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 1.5UF 100V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4666 pcs Fișa cu date SFJNL1000155MX0.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M6x0.75 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serie SFJN
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 1.5µF Feed Through Capacitor 100V 15A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 15A capacitanță 1.5µF