SFJNL0500225MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFJNL0500225MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 50V AXIAL
Foi de date: SFJNL0500225MX0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFJNL0500225MX0
Număr parc SFJNL0500225MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 50V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4512 pcs Fișa cu date SFJNL0500225MX0.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M6x0.75 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serie SFJN
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 2.2µF Feed Through Capacitor 50V 15A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 15A capacitanță 2.2µF