SFCDC5000152MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDC5000152MX1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFCDC5000152MX1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Foi de date: SFCDC5000152MX1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFCDC5000152MX1
Număr parc SFCDC5000152MX1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3657 pcs Fișa cu date SFCDC5000152MX1.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 12-32 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Serie SFCD
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 26dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 1500pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 1500pF