SFCDC5000150ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDC5000150ZC1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFCDC5000150ZC1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
Foi de date: SFCDC5000150ZC1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFCDC5000150ZC1
Număr parc SFCDC5000150ZC1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2894 pcs Fișa cu date SFCDC5000150ZC1.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă -20%, +80%
Dimensiune de filet 12-32 Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Serie SFCD
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 15pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 15pF