1808JA250561JXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250561JXTSPU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808JA250561JXTSPU
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 560PF 250V X7R 1808
Foi de date: 1808JA250561JXTSPU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808JA250561JXTSPU
Număr parc 1808JA250561JXTSPU Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 560PF 250V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 138634 pcs Fișa cu date 1808JA250561JXTSPU.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 560pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) capacitanță 560pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1808JA250561KCTSP
1808JA250561KCTSP
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 560PF 250V C0G/NP0 1808
In stoc: 128418 pcs
Descarca: 1808JA250561KCTSP.pdf
RFQ
1808JA250561JXTSP
1808JA250561JXTSP
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 560PF 250V X7R 1808