1808JA250561JXTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250561JXTSP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808JA250561JXTSP
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 560PF 250V X7R 1808
Foi de date: 1808JA250561JXTSP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808JA250561JXTSP
Număr parc 1808JA250561JXTSP Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 560PF 250V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 133933 pcs Fișa cu date 1808JA250561JXTSP.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.079" (2.00mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări X2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 560pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) capacitanță 560pF
Aplicații Safety
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1808JA250561KCRSPU
1808JA250561KCRSPU
Producători: Knowles Syfer
Descriere: CAP CER 560PF 250V C0G/NP0 1808
In stoc: 158081 pcs
Descarca: 1808JA250561KCRSPU.pdf
RFQ
1808JA250561JCTSPU
1808JA250561JCTSPU
Producători: Knowles Syfer
In stoc: 120467 pcs
Descarca: 1808JA250561JCTSPU.pdf
RFQ
1808JA250561JXTSPU
1808JA250561JXTSPU
Descriere: CAP CER 560PF 250V X7R 1808