0603J2000200JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2000200JQT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J2000200JQT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 20PF 200V C0G/NP0 0603
Foi de date: 0603J2000200JQT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0603J2000200JQT
Număr parc 0603J2000200JQT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 20PF 200V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 311968 pcs Fișa cu date 0603J2000200JQT.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
descriere detaliata 20pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 20pF