0603J2000182MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2000182MXT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603J2000182MXT
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1800PF 200V X7R 0603
Foi de date: 1.0603J2000182MXT.pdf2.0603J2000182MXT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0603J2000182MXT
Număr parc 0603J2000182MXT Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1800PF 200V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 670104 pcs Fișa cu date 1.0603J2000182MXT.pdf2.0603J2000182MXT.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.032" (0.80mm) Coeficientul de temperatură X7R (2R1)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1800pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) capacitanță 1800pF