SC56-11EWA
KingbrightKingbright
SC56-11EWA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SC56-11EWA
Producator / Marca: Kingbright
Descrierea produsului DISPLAY 0.56" SGL 625NM RED
Foi de date: SC56-11EWA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SC56-11EWA
Număr parc SC56-11EWA Producător Kingbright
Descriere DISPLAY 0.56" SGL 625NM RED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48146 pcs Fișa cu date SC56-11EWA.pdf
Lungimea de undă - Vârful 627nm Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2V
Dimensiune / Dimensiune 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) Serie -
Distrugerea puterii (Max) 75mW ambalare Tube
Pachet / Caz 10-DIP (0.600", 15.24mm) Alte nume 754-1465-5
SC5611EWA
Număr de caractere 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 6.4mcd Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul de afișare 7-Segment Dimensiune / Dimensiune alfa 0.56" (14.22mm)
descriere detaliata Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Test curent 20mA
Common Pin Common Cathode Culoare Red
produse asemanatoare
SC56-11SYKWA
SC56-11SYKWA
Producători: Kingbright
Descriere: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.56 TH
In stoc: 100687 pcs
Descarca: SC56-11SYKWA.pdf
RFQ
SC54B-680
SC54B-680
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 68UH 780MA 460 MOHM
In stoc: 224741 pcs
Descarca: SC54B-680.pdf
RFQ
SC552R2KR
SC552R2KR
Producători: AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere: FIXED IND 2.2UH 1.8A 60 MOHM TH
Descarca: SC552R2KR.pdf
SC56-11CGKWA
SC56-11CGKWA
Producători: Kingbright
Descriere: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.56 TH
Descarca: SC56-11CGKWA.pdf
SC54B-820
SC54B-820
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
Descarca: SC54B-820.pdf
SC56-11GWA
SC56-11GWA
Descriere: DISPLAY 0.56" SGL 568NM GRN
Descarca: SC56-11GWA.pdf
SC56-11YWA
SC56-11YWA
Descriere: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.56"
Descarca: SC56-11YWA.pdf
Descarca: SC56-21CGKWA.pdf
SC553ISKTRT
SC553ISKTRT
Producători: Semtech
Descriere: IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5
Descarca: SC553ISKTRT.pdf
SC56-11SURKWA
SC56-11SURKWA
Descriere: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.56 TH
Descarca: SC56-11SURKWA.pdf
SC56-11SRWA
SC56-11SRWA
Descriere: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
Descarca: SC56-11SRWA.pdf
SC5554MVR132
SC5554MVR132
Producători: NXP Semiconductors / Freescale
Descriere: IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Descarca:
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW