SC56-11CGKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SC56-11CGKWA
Producator / Marca: Kingbright
Descrierea produsului DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.56 TH
Foi de date: SC56-11CGKWA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
280 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SC56-11CGKWA
Număr parc SC56-11CGKWA Producător Kingbright
cantitate valabila 107070 pcs Fișa cu date SC56-11CGKWA.pdf
Lungimea de undă - Vârful 574nm Tensiune - înainte (Vf) (tip) 2.1V
Dimensiune / Dimensiune 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) Serie -
Distrugerea puterii (Max) 75mW ambalare Tube
Pachet / Caz 10-DIP (0.600", 15.24mm) Număr de caractere 1
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 35mcd
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de afișare 7-Segment
Dimensiune / Dimensiune alfa 0.56" (14.22mm) descriere detaliata Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Test curent 20mA Common Pin Common Cathode
Culoare Green
produse asemanatoare
SC553ISKTRT
SC553ISKTRT
Producători: Semtech
Descriere: IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5
In stoc: 3434 pcs
Descarca: SC553ISKTRT.pdf
RFQ
SC552R2KR
SC552R2KR
Producători: AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere: FIXED IND 2.2UH 1.8A 60 MOHM TH
In stoc: 50671 pcs
Descarca: SC552R2KR.pdf
RFQ
SC54B-680
SC54B-680
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 68UH 780MA 460 MOHM
Descarca: SC54B-680.pdf
SC56-11YWA
SC56-11YWA
Producători: Kingbright
Descriere: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.56"
Descarca: SC56-11YWA.pdf
SC56-11GWA
SC56-11GWA
Producători: Kingbright
Descriere: DISPLAY 0.56" SGL 568NM GRN
Descarca: SC56-11GWA.pdf
SC56-11SURKWA
SC56-11SURKWA
Descriere: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.56 TH
Descarca: SC56-11SURKWA.pdf
SC56-11SRWA
SC56-11SRWA
Descriere: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
Descarca: SC56-11SRWA.pdf
SC56-11EWA
SC56-11EWA
Descriere: DISPLAY 0.56" SGL 625NM RED
Descarca: SC56-11EWA.pdf
SC54B-560
SC54B-560
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 56UH 820MA 420 MOHM
Descarca: SC54B-560.pdf
SC56-11SYKWA
SC56-11SYKWA
Descriere: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.56 TH
Descarca: SC56-11SYKWA.pdf
SC54B-820
SC54B-820
Descriere: FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
Descarca: SC54B-820.pdf
SC5554MVR132
SC5554MVR132
Producători: NXP Semiconductors / Freescale
Descriere: IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Descarca:
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW