VC1210K251R050
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VC1210K251R050
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului VARISTOR 82V 250A 1210
Foi de date: VC1210K251R050.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VC1210K251R050
Număr parc VC1210K251R050 Producător KEMET
Descriere VARISTOR 82V 250A 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 527229 pcs Fișa cu date VC1210K251R050.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 82V Tensiunea varistorului (Min) 73.8V
Tensiunea varistorului (Max) 90.2V Serie Automotive, AEC-Q200, VC
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 65V
AC Volt maxim 50V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 1.7J descriere detaliata 82V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric)
Curent - Surge 250A