VC1210K251R040
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VC1210K251R040
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului VARISTOR 68V 150A 1210
Foi de date: VC1210K251R040.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VC1210K251R040
Număr parc VC1210K251R040 Producător KEMET
Descriere VARISTOR 68V 150A 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 681685 pcs Fișa cu date VC1210K251R040.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 68V Tensiunea varistorului (Min) 61.2V
Tensiunea varistorului (Max) 74.8V Serie Automotive, AEC-Q200, VC
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 56V
AC Volt maxim 40V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 2.4J descriere detaliata 68V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric)
Curent - Surge 150A