T591V107M010ATE025
KEMETKEMET
T591V107M010ATE025 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T591V107M010ATE025
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
Foi de date: T591V107M010ATE025.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T591V107M010ATE025
Număr parc T591V107M010ATE025 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 100UF 10V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29188 pcs Fișa cu date T591V107M010ATE025.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie KO-CAP® T591 Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-12282-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului V Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 25 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
capacitanță 100µF