T591D686M020ATE050
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T591D686M020ATE050
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 68UF 20V 2917
Foi de date: 1.T591D686M020ATE050.pdf2.T591D686M020ATE050.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T591D686M020ATE050
Număr parc T591D686M020ATE050 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 68UF 20V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 93631 pcs Fișa cu date 1.T591D686M020ATE050.pdf2.T591D686M020ATE050.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie KO-CAP® T591 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-18707-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului D Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 50 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 20V 2917 (7343 Metric) 50 mOhm @ 100kHz
capacitanță 68µF