T520T476M006ATE040
KEMETKEMET
T520T476M006ATE040 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T520T476M006ATE040
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 47UF 6.3V 3528
Foi de date: T520T476M006ATE040.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T520T476M006ATE040
Număr parc T520T476M006ATE040 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 47UF 6.3V 3528 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 195901 pcs Fișa cu date T520T476M006ATE040.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie KO-CAP® T520 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Alte nume 399-4977-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului T Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 40 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
capacitanță 47µF