T520T336M010ATE070
KEMETKEMET
T520T336M010ATE070 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T520T336M010ATE070
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 33UF 10V 3528
Foi de date: T520T336M010ATE070.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T520T336M010ATE070
Număr parc T520T336M010ATE070 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 33UF 10V 3528 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 230400 pcs Fișa cu date T520T336M010ATE070.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie KO-CAP® T520 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Alte nume 399-4814-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului T Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 70 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
capacitanță 33µF