T496C225K035AS
KEMETKEMET
T496C225K035AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T496C225K035AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2312
Foi de date: T496C225K035AS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T496C225K035AS
Număr parc T496C225K035AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6654 pcs Fișa cu date T496C225K035AS.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T496 Evaluări COTS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2312 (6032 Metric)
Alte nume 399-1727-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului C Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Caracteristici Fail Safe with Built-in Fuse
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) capacitanță 2.2µF