T496C106M025ATE600
KEMETKEMET
T496C106M025ATE600 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T496C106M025ATE600
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 25V 20% 2312
Foi de date: T496C106M025ATE600.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T496C106M025ATE600
Număr parc T496C106M025ATE600 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF 25V 20% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 89932 pcs Fișa cu date T496C106M025ATE600.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T496 Evaluări COTS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2312 (6032 Metric)
Alte nume 399-3930-2
T496C106M025AT
T496C106M025AT E600
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului C Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Caracteristici Fail Safe with Built-in Fuse
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 600 mOhm
descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 600 mOhm capacitanță 10µF