T496B106M006AT
KEMETKEMET
T496B106M006AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T496B106M006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411
Foi de date: T496B106M006AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T496B106M006AT
Număr parc T496B106M006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 174107 pcs Fișa cu date T496B106M006AT.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T496 Evaluări COTS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Alte nume 399-3913-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului B Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici Fail Safe with Built-in Fuse
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.5 Ohm
descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm capacitanță 10µF