T496B106K016AS
KEMETKEMET
T496B106K016AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T496B106K016AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 16V 10% 1411
Foi de date: T496B106K016AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T496B106K016AS
Număr parc T496B106K016AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF 16V 10% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6381 pcs Fișa cu date T496B106K016AS.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T496 Evaluări COTS
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Alte nume 399-1691-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului B Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici Fail Safe with Built-in Fuse
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) capacitanță 10µF