T494X157K016AS
KEMETKEMET
T494X157K016AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494X157K016AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 150UF 16V 10% 2917
Foi de date: T494X157K016AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T494X157K016AS
Număr parc T494X157K016AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 150UF 16V 10% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5545 pcs Fișa cu date T494X157K016AS.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T494 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-1783-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului X
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 150 mOhm descriere detaliata 150µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 150 mOhm
capacitanță 150µF