T494X107M025AT
KEMETKEMET
T494X107M025AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494X107M025AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 100UF 25V 20% 2917
Foi de date: T494X107M025AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T494X107M025AT
Număr parc T494X107M025AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 100UF 25V 20% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29523 pcs Fișa cu date T494X107M025AT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T494 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-8485-2
Q3728683
T494X107M025AT-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului X
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 250 mOhm descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 250 mOhm
capacitanță 100µF