T494C336K006AT
KEMETKEMET
T494C336K006AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494C336K006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 6.3V 10% 2413
Foi de date: T494C336K006AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T494C336K006AT
Număr parc T494C336K006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 33UF 6.3V 10% 2413 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 201677 pcs Fișa cu date T494C336K006AT.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 6.3V
Tip Molded Toleranţă 33µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor C
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serie T494
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2413 (6032 Metric)
Alte nume 399-10250-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului T494C336K006AT Durată de viață @ Temp. 300 mOhm
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Caracteristici General Purpose
Descriere extinsă 33µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2413 (6032 Metric) 300 mOhm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP TANT 33UF 6.3V 10% 2413 Aplicații 2000 Hrs @ 85°C