T494C227M006AT
KEMETKEMET
T494C227M006AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494C227M006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2312
Foi de date: T494C227M006AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T494C227M006AT
Număr parc T494C227M006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45148 pcs Fișa cu date T494C227M006AT.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T494 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2312 (6032 Metric) Alte nume 399-3848-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 300 mOhm descriere detaliata 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 300 mOhm
capacitanță 220µF