T494B474K035AT
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494B474K035AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 0.47UF 35V 10% 1411
Foi de date: T494B474K035AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T494B474K035AT
Număr parc T494B474K035AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 0.47UF 35V 10% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 333969 pcs Fișa cu date T494B474K035AT.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T494 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Alte nume 399-18389-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului B Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.5 Ohm @ 100kHz
descriere detaliata 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm @ 100kHz capacitanță 0.47µF