T494B336K016AT
KEMETKEMET
T494B336K016AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494B336K016AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 16V 10% 1411
Foi de date: T494B336K016AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T494B336K016AT
Număr parc T494B336K016AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 33UF 16V 10% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 191531 pcs Fișa cu date T494B336K016AT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T494 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume 399-10424-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.2 Ohm descriere detaliata 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 1.2 Ohm
capacitanță 33µF