T356A335K010AS
KEMETKEMET
T356A335K010AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T356A335K010AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 3.3UF 10V 10% RADIAL
Foi de date: T356A335K010AS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T356A335K010AS
Număr parc T356A335K010AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 3.3UF 10V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 186826 pcs Fișa cu date T356A335K010AS.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia (4.50mm)
Serie T356, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-1313
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului A
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.339" (8.60mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 10 Ohm descriere detaliata 3.3µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 10 Ohm
capacitanță 3.3µF